Poczta Polska chce zatrudnić nawet 600 osób

Spółka uruchamia rekrutację w związku z rozwojem e-Commerce. Dodatkowi pracownicy potrzebni są do sortowania oraz przewożenia przesyłek. Poczta Polska zatrudni na umowę o pracę listonoszy, kierowców oraz pracowników sortowni.

Poczta Polska oferuje zatrudnienie 600 osobom w ramach sezonowej rekrutacji. Nowo zatrudnieni mogą rozpocząć pracę w marcu i kwietniu, czyli w miesiącach wzrostu zakupów internetowych w związku ze zbliżającą się wiosną oraz Świętami Wielkanocnymi.

W przypadku aplikujących na umowy zlecenia nie jest wymagane doświadczenie w podobnej pracy. Tę sezonową ofertę Poczta kieruje przede wszystkim do poszukujących dodatkowego źródła dochodu osób, które cenią sobie elastyczne godziny pracy. A Poczta oferuje różnorodne tryby zmianowe – w tym popołudniami oraz w nocy.

Stawki godzinowe, w zależności od lokalizacji wahają się w przedziałach: od 14,70 zł brutto do 25 zł brutto w przypadku zatrudnienia w sortowni oraz od 16 zł brutto do 22 zł brutto dla kierowców.

Pracownicy na etat również są poszukiwani

Poczta Polska oferuje również pracę na etat. Poszukiwani są kandydaci na listonoszy, pracowników sortowni (odpowiedzialnych za segregowanie i rozdzielanie paczek i listów), a także kierowcy pojazdów do 3,5 t oraz pojazdów pow. 3,5 t.

Aktualne propozycje pracy w Poczcie Polskiej zarówno tej etatowej, jak i na zlecenie – dostępne są na stronie internetowej firmy w zakładce Oferty pracy

Poczta Polska to największy polski pracodawca zatrudniający ponad 80 tys. pracowników w całym kraju. Największym atutem firmy jest stabilność zatrudnienia (umowa o pracę, stałe wynagrodzenie i system premiowy), a także bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku i edukacji, pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie w atrakcyjnych cenach, niskoprocentowe pożyczki, czy promocje dla pracowników organizowane przez partnerów handlowych firmy).

Poczta Polska jest otwarta również na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami. Firma dysponuje miejscami w dużej liczbie placówek pocztowych, dzięki czemu osoby te mogą znaleźć pracę niedaleko swojego miejsca zamieszania.

Poprzedni artykułBogatsi nie oznacza solidni. W ciągu roku przeterminowane długi Polaków wzrosły o niemal 7 mld zł
Następny artykułStabilne ceny prądu dla gospodarstw domowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj