Koperty kurierskie

Foliowe koperty kurierskie pozwolą na bezpieczne dostarczenie Twojej przesyłki. Czym charakteryzują się tzw. foliopaki?

Koperty kurierskie foliowe

Koperta kurierska wykonana z folii jest najlepszym rozwiązaniem będącym opakowaniem do przesyłki.

Surowiec, z którego jest wykonana jest bardzo lekki, nie obciąża umieszczonych w niej przedmiotów i jednocześnie cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością. 

Większość z kopert foliowych jest nieprzeźroczysta, dzięki czemu przyklejony do niej list przewozowy będzie doskonale widoczny. 

Foliowe koperty kurierskie wybierane są przez prywatne osoby, które chcą nadać bezpieczną przesyłkę, w biurach wysyłających dokumenty i przede wszystkim przez właścicieli sklepów wysyłkowych.

Koperta jest bardzo łatwa w użyciu i bez problemu zapakujemy w nią wysyłane przedmioty. 

W zależności od naszych preferencji możemy wybrać tradycyjne koperty w odcieniach białego lub czarnego, ale również wielobarwne opakowania.

Niekiedy firma daje możliwość wykonania własnego nadruku, który zostanie umieszczony na zewnętrznej stronie. Jest to szczególnie atrakcyjne dla sklepów wysyłkowych, ponieważ sprawia, że już samo opakowanie staje się formą promocji. 

Bezpieczeństwo Twojej przesyłki

Bezpieczeństwo przesyłki jest najważniejsze.

Prowadząc swój sklep wiesz jak wiele zależy od zadowolenia Twoich klientów. Jeżeli przesyłasz do nich produkty za pomocą poczty lub kuriera musisz zapewnić, że produkt dotrze w nienaruszonym stanie.

Folia, z której wykonywane są koperty jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Jej struktura nie rwie się łatwo nawet w kontakcie z bardzo ostrymi krawędziami.

Koperty kurierskie z folii są wodoodporne. Przy przenoszeniu Twoja przesyłka nie ma prawa zmoknąć bez względu, czy będzie narażona na bardzo intensywny deszcz, czy śnieg. Dokładne zamknięcie, dzięki szczelnemu oklejeniu, nie pozwoli wodzie dostać się do środka.

Folia doskonale chroni przed zabrudzeniami oraz wilgocią. Możesz być pewny, że wysłana przez Ciebie rzecz nie ucierpi podczas przesyłki.

Koperty kurierskie kangurki w różnych rozmiarach

Koperty kurierskie występują w najróżniejszych rozmiarach. Dostosowane są do przesyłek o większych gabarytach oraz zaprojektowane z myślą o wysyłce małych przedmiotów. 

Część z przesyłanych nas rzeczy może być delikatna, dlatego bardzo ważne jest żeby nie musiały podróżować w ciasnych warunkach.

Jeżeli zdecydujesz się wysłać dokumenty w kopercie kurierskiej pamiętaj, że musi mieć rozmiary większe niż sam dokument, w ten sposób nie pognie się.

Wejdź na stronę sklep.foliopaki.pl i poznaj dostępne modele. 

Poprzedni artykułDziałania pijarowe
Następny artykułDruk katalogów szytych – jak wygląda proces drukowania?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj