Trendy na nieruchomościowym rynku inwestycyjnym

We wtorek 26 lutego br. w warszawskim biurze międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield, w budynku Lumen Office przy ul. Złotej 59 odbędzie się śniadanie biznesowe Trendy na nieruchomościowym rynku inwestycyjnym. Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do przedstawicieli Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych oraz banków. Organizatorem spotkania są Cushman & Wakefield oraz CRIDO.

Podczas wydarzenia eksperci Cushman & Wakefield oraz agencji CRIDO przedstawią najnowsze trendy inwestycyjne oraz możliwe kierunki rozwoju obowiązujące na rynku nieruchomości komercyjnych, w tym zasady dotyczące pracowniczych planów kapitałowych (PPK). Spotkanie będzie również doskonałą okazją do omówienia zmian w ogólnych zasadach odpowiedzialności podmiotów zbiorowych w świetle nowych regulacji prawnych.

Prelegenci:

Mira Kantor-Pikus, Partner, Dyrektor ds. doradztwa kapitałowego, dłużnego i finansowania strukturyzowanego w dziale Rynków Kapitałowych Cushman & Wakefield. Mira ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w bankowości, branży inwestycyjnej i finansowaniu zarówno nieruchomości, jak i firm. Kantor-Pikus doradza klientom w zakresie struktur funduszowych, pozyskania kapitału, zarządzania długiem oraz restrukturyzacji. Mira brała udział w finalizacji wielu transakcji na rynku nieruchomości, zajmowała się doradztwem dłużnym i zarządzaniem długiem zarówno w odniesieniu do portfeli nieruchomości, jak i pojedynczych aktywów, tworzeniem strategii funduszowych oraz finansowaniem strukturyzowanym dla polskich i międzynarodowych klientów. Od 2018 roku jest członkinią Rady Przedsiębiorczości, Zarządzania i Innowacji w ramach Executive Club.

dr Katarzyna Witkowska-Moździerz, Senior Associate, Legal Advisory, CRIDO Legal jest adwokatem specjalizującym się w sprawach z zakresu White Collar Crime oraz w sporach cywilnych i gospodarczych. Prowadzone przez nią postępowania dotyczyły między innymi przestępstw na rynku nieruchomości, rynku kapitałowym czy przestępstw korupcyjnych. Katarzyna prowadziła również szereg skomplikowanych sporów z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, dotyczących między innymi wieloaspektowych inwestycji na rynku nieruchomości, rynku kolejowego czy odpowiedzialności członków zarządu wobec spółki. Reprezentowała Klientów w postępowaniach przed Komisją Nadzoru Finansowego.

W 2015 r. otrzymała prestiżowe stypendium Sasakawa Young Leaders Fellowship Fund, zaś w 2016 r. została laureatką nagrody Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz członkiem Krakowskiej Izby Adwokackiej. W 2017 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską pt. „Model procesu a sprawiedliwość, rzetelność i efektywność procesu karnego”. Za pracę naukową była nagradzana licznymi stypendiami, w tym Stypendium Miasta Krakowa. Jest autorką kilkunastu publikacji naukowych oraz artykułów branżowych.

Poprzedni artykułPolacy nie ufają systemowi emerytalnemu, ale dadzą szansę PPK
Następny artykułPoczta Polska pozyska flotę aut elektrycznych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj