Jak sprzedać samochód wykorzystując darmowe ogłoszenia lokalne?

Piękne zdjęcia samochodu, po których widać, że były konkretnie retuszowane, a może długie opisy, co najmniej jakbyś chciał sprzedać ósmy cud świata? Czy to droga do sukcesu?

Niekoniecznie! Są dwa rodzaje klientów. Pierwsi znają się na samochodach i podejdą do tematu z rozsądkiem. Drudzy dadzą się nabrać i to właśnie do nich kierują swoje oferty handlarze samochodów.

Zacznijmy od tego, że musisz skonstruować swoje ogłoszenie lokalne tak, by zainteresowało potencjalnego kupca, jednak nie szalej i nie przesadzaj z wychwalaniem – tylko sobie zaszkodzisz! Ludzie wolą kupować auta od osób prywatnych, które o nie dbały, a nie od handlarzy chcących sprzedać nawet największy „shit” jako coś cudownego. Ogłoszenia motoryzacyjne dodawane przez zwykłych ludzi są na bezpłatnym portalu ogłoszeniowym na wagę złota.

Jakie powinno być zdjęcie do ogłoszenia sprzedaży samochodu?

Bez wątpienia jakość takich zdjęć ma ogromne znaczenie dla ludzi szukających samochodu. Najlepiej sfotografuj wszystkie elementy pojazdu, postaw na ładne dzienne światło, ostre i dobrze wykadrowane zdjęcia. Rób zdjęcia w pięknym ogrodzie, a nie brudnym i ciemnym garażu. Jeśli takie „dobre” zdjęcia zamieścisz na portalu z ogłoszeniami, na pewno szybko znajdziesz kupca na swój samochód.

Zanim zrobisz zdjęcia solidnie posprzątaj samochód i przygotuj go na taką sesję. Pamiętaj, żeby nie przerabiać za bardzo, bo ludzie pomyślą, że na pewno chcesz coś ukryć. I jeszcze jedno. Kluczowe jest, żeby dołączyć do ogłoszenia zdjęcie pojazdu z każdej strony.

Co napisać, zanim dodasz ogłoszenie za darmo?

Źródło: https://podkarpackie.online/

Opis musi być w miarę prosty, przejrzysty, a co najważniejsze zawierać wszystkie podstawowe informacje. Nie wychwalaj. Bądź obiektywny. Uzupełnij wszystkie dostępne w panelu dodawania ogłoszenia pozycje, bo bardzo możliwe że szukający, żeby nie marnować czasu, będą filtrować ogłoszenia. Powodzenia!

Poprzedni artykułNietypowe nośniki reklamy
Następny artykułJak system CRM może wpłynąć na działanie Twojej firmy? Wyjaśniamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj