Fixly pokazuje, jak poradzić sobie z remontem i naprawami

Sprawdzony fachowiec do remontu mieszkania? To życzenie każdego, kogo czeka renowacja wnętrza. Również Ani, bohaterki spotu telewizyjnego serwisu Fixly. Jak poradziła sobie ze znalezieniem ekipy remontowej?

Fixly.pl to najmłodszy serwis Grupy OLX, który pomaga w znalezieniu fachowca do przeprowadzenia remontu, niezbędnych napraw oraz wykonania wielu innych usług. Fixly to nie tylko prace budowlane i wykończeniowe, ale także miejsce, gdzie łatwo i szybko można znaleźć hydraulika, ogrodnika, architekta, a nawet notariusza.

Od 9 września działanie Fixly prezentuje Ania, której mieszkanie nieubłaganie prosi o remont. Sympatyczna bohaterka pierwszej reklamy telewizyjnej serwisu pokazuje, jak z niego korzystać oraz prezentuje najmocniejsze strony Fixly – wygodę, kompleksowość, a przede wszystkim możliwość przejrzenia ocen i opinii o fachowcach.

Remont czy awaria to stresujące sytuacje. Zwykle każdy chce mieć je natychmiast z głowy, a pracę powierzyć komuś “z polecenia”. Na szczęście jest Fixly, gdzie łatwo i szybko znajdziemy sprawdzonego fachowca. Pokazujemy, że wszystko to, co istotne przy wyborze, czyli oceny i opinie poprzednich klientów, a także zdjęcia z realizacji prac są w jednym miejscu. Dzięki temu znalezienie fachowca nigdy nie było takie proste! – wyjaśnia Daniel Piątkowski, Marketing Manager w Fixly, który kierował pracami nad przygotowaniem kampanii.

Zobacz, jak Ania poradziła sobie z remontem! Spot w całości dostępny jest pod adresem:

https://fixly.pl/blog/news/pierwsza-reklama-telewizyjna-fixly/

Znalezienie fachowca na Fixly nie zabiera dużo czasu, a cały proces opiera się na dodaniu zapytania w jednej z ponad 200 dostępnych usług podzielonych na 12 kategorii głównych. Trafia ono do fachowców z najbliższej okolicy. Ci, którzy są zainteresowani jego wykonaniem sami kontaktują się ze zlecającym. To sprawia, że użytkownik nie musi przechodzić przez gąszcz ogłoszeń i dzwonić do kilkunastu fachowców, zanim znajdzie się ten, który zgodzi się pomóc. Fixly wyręcza w szukaniu, łącząc zlecającego bezpośrednio z zainteresowanymi wykonawcami.

Fixly jest młodą marką, potrzebującą dużego rozgłosu, żeby utrwalić się w świadomości konsumentów – mówi Paweł Janas, Creative Director w agencji GoldenSubmarine, odpowiedzialnej za koncepcję kreatywną – To skłoniło nas do poszukania kreatywnego rozwiązania, spełniającego wymagania briefu, ale też wymykającego się nudzie reklamowej rutyny. Wzięliśmy się do pracy i tym oto sposobem powołaliśmy do życia “Świat Fixly”, pełen fachowców wykonujących rozmaite zlecenia, naprawy, remonty. Świat jak z magicznej opowieści Wesa Andersona. Wysmakowany, estetyczny, pełen symetrii, eleganckich ujęć i designerskich wnętrz.

Rola rekomendacji przy wyborze fachowca jest w branży usługowej nie do podważenia. Dlatego właśnie istotną rolę na Fixly odgrywają oceny na profilach wykonawców, co zostało również podkreślone w reklamie. W przypadku Fixly przyjmują one formę gwiazdek, które wraz z komentarzem do zlecającego są dostępne na profilu. Dzięki temu użytkownik może zweryfikować danego wykonawcę oraz zobaczyć, co piszą i jak oceniają go poprzedni klienci.

Sprawdź Fixly na https://fixly.pl/.

Poprzedni artykułCzym się różni kredyt samochodowy od leasingu samochodowego?
Następny artykułNietypowe nośniki reklamy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj