Dlaczego warto kupować produkty handmade?

Zakupy handmade nie są tak łatwe jak zakupy w sieciówkach. Chodzenie po przysłowiowych „szmateksach”, targach staroci i innych tego typu miejscach jest wyczerpujące, czasochłonne, a czasem i tak nic tam nie znajdziecie. Świetnym pomysłem jest korzystanie z usług pośredników, czyli np. handmade sklepów lub vintage shopów, które znajdą te produkty za Was.

Co ma w sobie handmade i vintage?

Są to produkty, które nie pochodzą z Chin i nie są produkowane na masową skalę. Mają wyjątkowy charakter, urok, jakość i trzeba się postarać, żeby je zakupić. Są to świetne pomysły na prezent dla niej, dla niego, dla dziecka i nie tylko. Produkty vintage to idealne rozwiązanie np. na prezent na parapetówkę. No, kto z nas nie ucieszyłby się z oryginalnych grafik na ścianę.

Dlaczego HANDMADE warto kupować?

Unikalne! Niepowtarzalne! Jedyne i wyjątkowe!

Mnóstwo ręcznie zrobionych przedmiotów różni się od tych, które spotykacie każdego dnia na sklepowych półkach. Prawdopodobnie nie znajdziesz tych przedmiotów w żadnym sieciowym sklepie czy domu znajomych. Handmade to coś naprawdę wartego uwagi.

Produkty handmade są personalne!

Nie możesz w sklepach znaleźć tego co Ci się podoba? Rękodzieło to idealny pomysł i genialne rozwiązanie. Są twórcy, którzy z pewnością zgodzą się wykonać dla Ciebie personalizowany stolik na wymiar czy makramę na ścianę.

Wspieraj lokalną gospodarkę

Wspieranie nieznanych, małych artystów to nijako wsparcie lokalnej gospodarki i twórców z Twojego sąsiedztwa. Przecież lepiej żeby pieniądze zostały w naszej okolicy.

Recykling! Bądź eco i postaw na vintage!

Przedmioty handmade w dzisiejszych czasach są nierzadko wykonane z recyklingu. Jeżeli jesteście osobami, które troszczą się o planetę, vintage i „drugie życie” powinny was zainteresować!

Jakość i wykonanie

Ludzie narzekają nieustannie, że produkty robione na masową skalę nie są wykonane porządnie. Artyści/ rękodzielnicy każdego dnia kładą niezwykłą uwagę na to, by ich wyroby miały wysoką jakość i były wykonane ze świetnych materiałów.

A ty dlaczego stawiasz na handmade sklep?

A może nie słyszałeś o vintage shopach?

Poprzedni artykułCechy dobrze zaprojektowanego biura
Następny artykułZmiana stanowiska pracy nauczyciela – czy wymagana jest jego zgoda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj