OptiMES, czyli system zarządzania produkcją, który zmienia fabryki

Przedsiębiorstwa produkcyjne potrzebują narzędzi, które sprawdzają się zarówno w dobrych, jak i złych czasach. My właśnie takich rozwiązań dostarczamy. Syneo.pl to zespół kreatywnych ludzi, myślących o produkcji w kategorii dziedziny stale się rozwijającej. Stąd też modułowa budowa systemu OptiMES, w którym znajdziecie m.in.:

  • system APS
  • system CMMS
  • system WMS
  • system RCP
  • system MES
  • system CRM.

Ciągła praca nad jego funkcjonalnościami, udoskonalaniem obecnych i tworzeniem nowych, to po prostu odpowiedź na potrzeby współczesnych przedsiębiorców. Przeanalizuj sytuację swojej produkcji i zastanów się, czy masz jeszcze czas, by zwlekać z wdrożeniem?

Najczęstsze symptomy, zwiastujące, że pora sięgnąć po skuteczne narzędzia wspierające firmy produkcyjne (jak np. system zarządzania produkcją) to:

 • produkcja, która nie odpowiada potrzebom klientów – produkty wytwarzane są zbyt wolno, w za małej ilości, klienci długo czekają na realizację zamówienia, kolejki wydłużają się, itd.;
 • park maszynowy sprawia wiele problemów – w postaci licznych awarii, nieplanowanych przestojów, ze względów technicznych przezbrojenia maszyn pochłaniają więcej czasu niż zakładasz;
 • organizacja magazynu nie odpowiada potrzebom produkcji i klientów – surowców zalega zbyt dużo lub ich brakuje, dostawy nie docierają na czas, a wydanie produktów też pozostawia wiele do życzenia;
 • masz trudności z kontrolowaniem i egzekwowaniem odpowiedniej wydajności w pracy zatrudnionej załogi;
 • i Ty i klienci dostrzegacie wahania w jakości produktów, co generuje straty finansowe i prowadzi do utraty klientów, stałych kontaktów, itd.

To przykłady najpopularniejszych bolączek polskich producentów. Ich skutki mogą być dla firmy katastrofalne. Jednak jest i dobra wiadomość – dysponujemy wiedzą, doświadczeniem, nowoczesnymi narzędziami, które sprawnie i skutecznie wyeliminują wszelkie problemy. Natomiast optymalizacja produkcji utrzyma długofalowy efekt sukcesu i prosperity.

Zapraszamy do skorzystania z rozwiązania, które już od kilkunastu lat pomaga polskim producentom odnosić sukcesy w Polsce i na świecie. Produkcja pod stałą kontrolą, z dobrym planem oraz rzeczowo rozliczona to coś, co możesz mieć i Ty. Nasz system zarządzania produkcją nazywa się OptiMES ponieważ pozwala stosować optymalne rozwiązania, bez ryzyka i wysiłku.

Jego kompleksowość zabezpiecza wszystko to, co decyduje o wydajnej produkcji. Pracownicy szybko docenią czytelność komunikatów i intuicyjność narzędzia. Natomiast kadra zarządzająca otrzyma praktyczne rozwiązanie realnych problemów danej fabryki.

Zacznij działać już dziś – zadzwoń pod numer 517 827 436 lub napisz maila na biuro@syneo.pl. Jesteśmy otwarci, ale i zdeterminowani, by znaleźć dla Ciebie satysfakcjonujące rozwiązania. Wdrożenie naszego systemu OptiMES pomogło setkom przedsiębiorstw – sprawdź to!

Poprzedni artykułObowiązek informacyjny — co to jest i kiedy się go stosuje?
Następny artykułZabawny kubek to za mało? Sprawdź 5 pomysłów na niecodzienny prezent dla niej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj