Głosy lektorów wybierzesz dzisiaj przez internet!

Przygotowujesz reklamę radiową lub telewizyjną? A może program komputerowy? Chcesz, aby nagrania na automatycznej sekretarce były profesjonalne? W takim przypadku już teraz sprawdź głosy lektorów dostępne on-line!

Lektorem może zostać osoba, która cechuje się bardzo dobrą dykcją. Profesja ta polega głównie na czytaniu przygotowanego wcześniej tekstu, na przykład w produkcjach radiowych i telewizyjnych, w nagraniach multimedialnych, na przykład programach komputerowych, w audiobookach czy też w nagraniach na automatyczną sekretarkę. Kiedyś znalezienie odpowiedniego lektora wymagało udania się do specjalnego studia nagraniowego, gdzie można było na miejscu zapoznać się z dostępnymi próbkami głosu. Teraz nie jest to już konieczne – głosy lektorów można sprawdzić również przez internet!

Internetowe banki głosów lektorów

Dostępne w internecie banki głosów lektorów cieszą się obecnie dużym powodzeniem. Tego typu serwisy internetowe zawierają nagrania głosów lektorskich, a także pozwalają na zamówienie nagrań z użyciem wybranych wcześniej głosów. Osoby zainteresowane nagraniami mogą przebierać w różnego rodzaju głosach lektorskich, w tym między innymi głosach kobiet i mężczyzn, głosach polskich i zagranicznych, głosach bardzo znanych lektorów i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę. Z próbkami głosów lektorów można zapoznać się całkowicie za darmo, co pozwala na łatwe wyselekcjonowanie tych, które będą mogły najlepiej sprawdzić się w danym projekcie.

Zamów nagrania lektorskie przez internet!

Jeżeli zostały już wybrane interesujące dla klienta głosy lektorów, wówczas może on zlecić wykonanie nagrań z ich udziałem. W tym celu należy skontaktować się ze studiem nagraniowym – wystarczy wypełnić specjalny formularz, w którym wpisujemy dokładne informacje dotyczące realizowanego projektu, w tym także treść, która ma zostać odczytana. Podsumowując, dzięki internetowym bankom głosów lektorskich znalezienie najlepszego lektora, a także zamówienie nagrań jest bardzo proste i szybkie!

Poprzedni artykułTransport odpadów – co trzeba wiedzieć?
Następny artykułZalety projektowania wnętrz biurowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj