Aplikacja Santander mobile najlepsza według internautów

Aplikacja Santander mobile zwyciężyła w głosowaniu internautów w konkursie podczas Mobile Trends Awards. III miejsce zajęła eKsięgowość Santander Bank Polska.

Aplikacja Santander mobile zwyciężyła w głosowaniu internautów w tegorocznej edycji Mobile Trends Awards. To nagroda specjalna, o której decyduje publiczność – wygrywa aplikacja z największą liczbą głosów. Ponadto przez internautów III miejscem została nagrodzona eKsięgowość – usługa księgowości on-line dla małych firm.

– Wszystkie rozwiązania tworzymy z myślą o naszych użytkownikach i ich potrzebach. Nagroda potwierdza, że zmierzamy w dobrym kierunku. Systematycznie udoskonalamy aplikację, słuchając głosu naszych klientów – mówi Tomasz Niewiedział, dyrektor Obszaru Bankowości Mobilnej i internetowej w Santander Bank Polska.

Aplikacja Santander mobile ułatwia codzienne życie, pomagając w zarządzaniu finansami – dzięki niej klienci mają dostęp do usług banku. Mogą kupić bilet komunikacji miejskiej, opłacić parking, zapłacić telefonem w sklepie, a także skorzystać z płatności BLIKIEM. W aplikacji można też łatwo wymienić walutę lub połączyć się z doradcą, który pomoże nam zastrzec dowód osobisty lub zamówić duplikat karty. Aplikacja Santander mobile jest dostępna dla osób z niepełnosprawnościami wzroku – podczas przeprowadzonego audytu otrzymała potwierdzenie zgodności z międzynarodowym standardem dostępności WCAG2.0.

Każdego miesiąca z aplikacji korzysta ponad 1 mln klientów.

eKsięgowość to usługa dla przedsiębiorców prowadzących uproszczoną księgowość w bankowości elektronicznej Mini Firma. Zawiera m.in. szablony faktur, umożliwia generowanie i wysyłanie plików JPK, edycję kosztów, a także generowanie Księgi Przychodów i Rozchodów, deklaracji VAT-7 i PIT-5. Dostawcą usługi eKsięgowość jest firma inFakt. Usługa umożliwia także uzyskanie wsparcia zdalnego księgowego.

Mobile Trends Conference to doroczna konferencja na temat trendów mobilnych oraz marketingu mobilnego. Podczas konferencji odbywa się gala Mobile Trends Awards, na której wręczane są nagrody dla najlepszych aplikacji mobilnych w Polsce.

Poprzedni artykułBank pozytywnych opinii
Następny artykułKobieca ostrożność finansowa procentuje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj