5 powodów, dla których warto wybrać reklamę ze styroduru

Jeśli tym, czego szukasz, jest czytelna, wyrazista i efektowna reklama, styrodur to materiał, o którym z pewnością już słyszałeś. Przypomina on nieco styropian, choć jest bardziej wytrzymały i może być montowany na dowolnej powierzchni. Sprawdź, dlaczego reklama ze styroduru to rozwiązanie idealne dla każdego, komu zależy na łatwym montażu, wytrzymałym szyldzie i wyrazistym wyglądzie.

Uniwersalne zastosowanie

Od szyldów reklamowych, przez kreatywne grafiki 3D, aż po elementy wystroju wnętrza. Styrodur to materiał, który uwielbia nie tylko reklama. Styrodur znajduje swoje zastosowanie również we wnętrzach biurowych i mieszkalnych, gdzie używany jest jako element dekoracyjny. Ze styroduru można wykonać zarówno wytrzymały na czynniki atmosferyczne szyld reklamowy, jak i trójwymiarową mapę świata, która świetnie sprawdzi się w biurze podróży czy pokoju nastolatka.

Montaż na elewacji lub w pomieszczeniu

Dzięki swojej wytrzymałości styrodur może być montowany bezpośrednio na elewacji budynku. Deszcz, śnieg, wiatr czy silne słońce nie mają wpływu na jego wygląd, dzięki czemu twoja reklama w Nowym Sączu czy Krakowie może prezentować się efektownie przez lata. Aby dodatkowo zabezpieczyć napis, styrodur warto pokryć tworzywem z pleksi lub PVC. Napis ze styroduru można także zamontować wewnątrz budynku i w ten sposób stworzyć nowoczesną dekorację 3D.

Dekoracje wiszące i stojące

Najczęściej spotyka się styrodur w formie zawieszonego na ścianie lub elewacji napisu albo printu. Istnieje jednak również możliwość zamówienia dekoracji stojącej. Napisy o grubości do 10 cm wykonuje się ze styroduru, natomiast do grubszych dekoracji wykorzystywane są litery styropianowe premium. Wytrzymałe i efektowne litery styropianowe można często spotkać na wszelkiego rodzaju eventach i weselach, których ozdobą są napisy w rozmiarze XXL.

Szeroki wybór opcji dodatkowych

Jeśli pragniesz, by twoja reklama w Nowym Sączu była w pełni spersonalizowana, takie rozwiązanie również zapewnia styrodur. Dobre agencje reklamowe, które specjalizują się w produkcji liter z tego surowca, umożliwiają pokrycie styroduru farbą, pleksi, lustrem, sklejką, drewnem HDF, dibondem, PVC czy drukiem UV. Jedną z takich firm jest Optimaprint z Małopolski, która produkuje spersonalizowane reklamy ze styroduru, a swoją ofertę kieruje do klientów z Polski i Europy.

Nieograniczone rozmiary i dowolne czcionki

Decydując się na reklamę ze styroduru, nie musisz dostosowywać się do ograniczonej bazy czcionek czy rozmiaru wydruku. Tutaj wszystko jest dozwolone, dlatego możesz zamówić dokładnie to, czego potrzebujesz: ozdobny inicjał do mieszkania, efektowny napis LOVE, który stanie się tłem weselnej sesji zdjęciowej, dekoracyjne gadżety reklamowe czy logo swojej firmy do zawieszenia na elewacji lub ścianie w recepcji. Wytrzymałość, solidne wykonanie, szerokie zastosowanie i możliwość dopasowania elementów ze styroduru do własnych potrzeb to najważniejsze cechy tego materiału, który przykuwa uwagę swoją czytelnością, trójwymiarowością i wysoką estetyką wykonania.

Poprzedni artykułWoda może przeciąć kamień. Technologia waterjet, czyli cięcie wodą
Następny artykułKarty lojalnościowe – narzędzie dla małych lokali

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj