Karta paliwowa nowej generacji – na czym to polega?

Karty paliwowe zna większość kierowców, mało kto słyszał jednak o karcie paliwowej prepaid. Czym jest to rozwiązanie i jakie ma zalety?

BP Komfort Prepaid – czyli karta paliwowa nowej generacji

Sam pomysł karty paliwowej nie jest niczym nowym, wielu kierowców i wiele firm korzysta z tego rozwiązania od lat. Mimo to sposób ten wciąż cieszy się rosnącą popularnością, co tylko potwierdza zasadność i praktyczność stosowanych kart paliwowych. Nie ulega zresztą wątpliwości, że ich wykorzystanie jest niesamowicie wygodne podczas każdej wizyty na stacji. Wystarczy po zatankowaniu podejść do kasy i uiścić opłatę właśnie za jej pomocą. Dzięki temu kierowca nie musi oczekiwać na stacji na wystawienie faktury, co znacząco skraca czas całej wizyty, a do firmy dostarczony zostanie tylko jeden zbiorczy dokument. Karta paliwowa to zatem komfort tankowania oraz mniej formalności.

Wraz z biegiem czasu dostrzeżono jednak pewną lukę w tym rozwiązaniu. Otóż koncerny paliwowe zabezpieczają się w pewien sposób, aby utrzymać odpowiedni poziom dochodów. Dlatego też przy większości kart paliwowych konieczne jest spełnienie określonego minimum zatankowanego paliwa w ciągu miesiąca, np. 1000 litrów. Czy to dużo? Zależy – dla firmy z 10 samochodami limit ten nie stanowi żadnego problemu i to nawet przy średnim wykorzystaniu pojazdów. Jeśli jednak przedsiębiorstwo jest małe i ma w swojej flocie np. 2, 3 lub 4 auta, które nie robią zbyt dużego przebiegu w ciągu miesiąca, osiągnięcie tej wartości będzie po prostu niemożliwe. I właśnie z myślą o takich firmach powstała rewelacyjna karta paliwowa bez zabezpieczeń i bez kaucji BP Komfort.

BP Komfort Prepaid – małe firmy, wielkie korzyści

Karta paliwowa bez zabezpieczeń BP Komfort Prepaid to swoista rewolucja w tej branży z kilku powodów. Otóż po pierwsze karta ta jest przeznaczona dla małych firm – a więc segmentu, który miał wyjątkowo trudną sytuację w podjęciu współpracy korporacyjnej z koncernami paliwowymi. Po drugie natomiast jest to karta przedpłacona, czyli karta prepaid – dokładnie taka, jakiej używa się np. w przypadku telefonów komórkowych. Wystarczy wpłacić określoną wcześniej kwotę na konto, by następnie móc bez żadnych trudności wykorzystać ją na opłacenie należności za zatankowane paliwo.

Podobnie jak przy standardowej karcie paliwowej, tu także otrzymasz jedną fakturę zbiorczą na koniec okresu rozliczeniowego, a kierowca nie musi kolekcjonować dokumentów firmowych po każdej wizycie na stacji. Karta paliwowa BP Komfort dostępna jest bez żadnych zabezpieczeń i kaucji, a aby ją uzyskać, wystarczy jedynie uzupełnić odpowiedni formularz na stronie online. W ten sposób dostaniesz też dostęp do usług online oraz pakiet dodatkowych profitów, o których już za chwilę. Należy jednak pamiętać, że karta BP Komfort Prepaid przeznaczona jest dla przedsiębiorstw, których wydatki na paliwo w skali miesiąca nie przekraczają 14 000 zł.

Karta paliwowa bez kaucji BP Komfort Prepaid to pewność niższej ceny paliwa przy każdej wizycie na stacji. Zniżka wynosi 10 gr za litr w przypadku paliwa premium oraz 5 gr za litr w przypadku paliwa zwykłego. Warto też dodać, że karta BP Komfort Prepaid gwarantuje rabat w wysokości 5% na myjnie, oleje oraz płyny do spryskiwaczy. Sprawdź więcej korzyści, które są w zasięgu twojej ręki, dzięki karcie bez zabezpieczeń BP Komfort – kontroluj wydatki na paliwo w swojej firmie i ciesz się niskimi cenami przez cały rok!

Poprzedni artykułKarty lojalnościowe – narzędzie dla małych lokali
Następny artykułJak wysłać paczkę do Szwajcarii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj